Kulaklarınız neden bu kadar büyük hiç düşündünüz mü?

Sizi hiç yormayalım; 2015’ten bu yana Açık Radyo’da yayınlanan “İklim İçin” programı bu yayın döneminde Yeşil Düşünce Derneği sponsorluğunda sizlere ulaşacak. Muhtemelen kulaklarınız bizi daha iyi duyabilmek için bu kadar büyük.
Bizi neden daha iyi duymalısınız? Çünkü yeşil  düşünenler olarak başka bir dünya için görmenin değil bakmanın, duymanın değil dinlemenin, konuşmanın değil paylaşmanın, tartışmanın ve etkileşimin önemine inanıyoruz. Bu uğurda mücadele ediyoruz.
Başka bir dünya mümkün (hatta zorunlu) diyen, yıllardır beraber çalıştığımız Açık Radyo ile bu yayın döneminde bayramlıklarımızı giydik ve 28 Nisan 2015’ten beri her Salı saat 10.00’da yayınlanan İklim İçin programında “resmi” olarak bir araya geldik.
İklim İçin programında her zaman olduğu gibi iklim adaleti güncesini tutmaya, Paris Anlaşması sonrası iklim mücadelesinin fikr-i takibini yapmaya devam edeceğiz.
Yeşil Düşünce Derneği olarak bu programa ne katacağımızı merak ediyorsanız: Başka bir dünya için ne yapabileceğimizi tartışacağız. Türkiye’nin olması gereken azaltım ve uyum hedeflerine uygun somut politika önerileri geliştiren, iklim değişikliğiyle Yeşil Ekonomi çerçevesinde mücadele eden “Yeşil İklim, Yeşil Ekonomi” projemizin faaliyetlerini ve sonuçlarını da mercek altına alacağız.
Çözüm arayışında iğneyi kendimize batırırken, çuvaldızı da kendimizden esirgemeyeceğiz.
13 Aralık Salı günü ilk sponsorlu programımızı İstanbul ve çevresinde 94.9 frekansından veya http://acikradyo.com.tr/stream/index.html adresinden canlı olarak dinleyebilirsiniz.
Kainatın tüm seslerini duymak için Açık Radyo’yu hep açık tuttuğunuz günlere!
acik duyuru

Comments are closed.